logo metalware
flaga polska - wybór języka flaga angielska - wybór języka
obróbka metali usługi tokarskie produkcja tulejek wkładek sworzni metalowych produkcja seryjna podkładek na prasach usługi tokarskie na automatach usługi tokarskie na automatach

PRODUKCJA DETALIFirma Metalware doświadczonym zakładem obróbki metali, w szczególności precyzyjnej obróbki metali CNC na obrabiarkach automatycznych zapewniających najwyższą jakość i powtarzalność procesu.

Wiodącym kierunkiem działalności firmy Metalware jest produkcja precyzyjnych detali toczonych na automatach tokarskich. Dostarczamy wysokiej jakości komponenty zgodne z wytycznymi otrzymanymi od klienta. Nasz park maszynowy pozwala nam w optymalny sposób dopasować technologię produkcji począwszy od doboru najbardziej dopasowanej obrabiarki pod kątem ekonomii produkcji, poprzez samodzielne wykonanie narzędzi i oprzyrządowania usprawniającego sam proces obróbki, a kończąc na dopasowanym indywidualnie planie kontroli jakości.

Firma Metalware jest dostawcą szerokiej gamy elementów metalowych pod zamówienie dla zakładów działających w takich branżach jak:
- produkcji sprzętów AGD
- automotive
- produkcji podzespołów elektrycznych
- meblarstwa
- przetwórstwa tworzyw sztucznych

Ponadto obsługujemy wiele innych podmiotów w zakresie dostaw detali toczonych na indywidualne zamówienie. Jeśli szukają Państwo dostawcy na :
- tuleje gwintowane
- tulejki metalowe
- kołki na zamówienie
- nity na zamówienie
- sworznie
- nakrętki
- inserty do przetwórstwa tworzyw sztucznych
- nakrętki wciskane
- nakrętki przewodów hydraulicznych
oraz nie wymienione wyżej komponenty, to serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych drogą mailową. Nie sposób wyszczególnić każdy detal, który jesteśmy w stanie zrealizować, gdyż nasz park maszynowy pozwala na wykonanie wielu zabiegów technologicznych rozumianych pod pojęciem obróbki metali oraz obróbki CNC takich jak toczenie, frezowanie, gwintowanie, wiercenie.

Każda oferta opracowywana jest indywidualnie, a za jej przygotowanie nie jest pobierana żadna opłata.

Zapraszamy do współpracy.